Kategorie: Breloki PHILIPPI
Ceny
Cena detaliczna brutto
89,00 PLN /szt.
Dane
Symbol
P273026
Kod kreskowy
4037846160021
Producent
Jednostka podstawowa
szt.
Wysokość /mm/
83
Szerokość /mm/
33
Długość /mm/
11
Waga brutto (kg)
0.09kg
Opis
Brelok do kluczy Czerwony Kapturek, marki PHILIPPI. Wykonany jest z polerowanego niklu i wyposażony w skórzany rzemień z zawieszoną na końcu, również niklową, stylizowaną figurką Czerwonego Kapturka - w tym wydaniu w czerwonej czapce . Kolor i faktura skóry ostro kontrastuje z lustrzaną powierzchnią mieniących się w świetle, metalowych części, nadając brelokowi klasycznego stylu i elegancji. Całość doskonale mieści się w dłoni i łatwo można ją znaleźć nawet w najgłębszej kieszeni. Sprawdzi się w ręku i kieszeni każdego kierowcy, a także w torebce eleganckiej pani domu. Jest też idealnym pomysłem na oryginalny prezent.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Prosimy nie kopiować opisu produktu (w całości lub w części). Jest on własnością intelektualną firmy MJPremium Sp. z o.o. i służy jedynie inspiracji do stworzenia unikalnego opisu produktu na państwa stronie internetowej.
© SolEx B2B