Kategorie: Łazienka BLOMUS
Ceny
Cena detaliczna brutto
129,00 PLN /szt.
Dane
Symbol
B65187
Kod kreskowy
4008832810725
Producent
Jednostka podstawowa
szt.
Pojemność
Materiały
Opis
Balsam do rąk Fresh Laundry, wegański. Nałóż balsam do rąk blomus na skórę i delikatnie wmasuj go w dłonie. Aby uzyskać optymalne rezultaty, polecamy połączyć go z mydłem do rąk z tej samej serii - skóra będzie elastyczna i nawilżona. Zapach to połączenie nut pomarańczy, limonki, nut zielonych oraz odrobiny różanego jaśminu. Skład: 25% organiczny aloes, 95% naturalne składniki. Satomi to luksusowa seria mydeł i balsamów do rąk, które mają za zadanie czyścić, nawilżać, odżywiać i zmiękczać. Satomi po japońsku oznacza połączenie inteligencji i piękna, dlatego w kolekcji znajduje się też płyn do mycia naczyń. Pojemniki nadają się do ponownego napełnienia.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Prosimy nie kopiować opisu produktu (w całości lub w części). Jest on własnością intelektualną firmy MJPremium Sp. z o.o. i służy jedynie inspiracji do stworzenia unikalnego opisu produktu na państwa stronie internetowej.
© SolEx B2B